O mně

Jmenuji se Veronika Pivoňová a v praxi masírování funguji od roku 2003. Mým cílem je spokojenost mých klientů. Proto jsem připravena poskytnout Vám ty nejlepší služby, při kterých zažijete to pravé uvolnění a relax. Svou práci miluji a tím mne i naplňuje. Masáž nejen pomáhá od bolesti , ale je i nezapomenutelným zážitkem, který každý člověk ocení zejména v v této uspěchané době. Na mých klientech mi záleží.  

 

Tak jako jiné lidi během svého života přitahují různé věci, mě má práce přitáhla k regresní terapii. Každý má volbu své životní cesty a i já se vydala jednou z nich. Příležitost léčit duši touto terapií a možnost nahlédnout do vzpomínek nitra duše svého podvědomí je zázrakem a možností vyléčit bolístky, jak z krátké minulosti, tak i z předešlých životů. Děkuji za tuto možnost a zkušenost. Ráda pomohu tomu, kdo si vybere právě mne. Zároveň tím děkuji své lektorce, báječné andělské bytosti Světlance Bomberové, která byla osobou na mé životní cestě, kterou jsem se vydala. Děkuji

 

Polohou se provozovna nachází v atraktivní části Opavy kde jsou v blízkosti např. OC Breda, Penny market, Gavenda s.r.o.,autobusová zastávka Nákladní aj. Parkovací místa k dispozici.